Англійськомовна наукова комунікація
Анотація оновлюється...
Динамічні системи та теорія біфуркацій
Вивчення загальних принципів поведінки динамічних систем, встановлення наявності у них біфуркацій; вивчення прикладних математичних методів аналізу динамічних систем, що описуються детермінованими функціями нелінійного типу; формування умінь і навичок всебічного дослідження детермінованих і хаотичних процесів.
Математичні моделі економіки
Анотація оновлюється
Моделі систем масового обслуговування
Потоки випадкових подій: найпростіший, нестаціонарний пуасcонівський, з обмеженою післядією (Пальма], потоки Ерланга. Марковські процеси з дискретним і неперервним часом, знаходження ймовірностей станів. Системи масового обслуговування: з відмовами, з чергою, з обмеженим часом очікування, замкнуті.
Інтелектуальний аналіз даних
Анотація оновлюється
Стохастичні моделі систем
Математичні підходи до побудови стохастичних моделей систем для опису дифузійних, температурних процесів переносу з використанням статистичної термодинаміки нерівноважних процесів і теорії випадкових процесів.
Дисципліна за вибором
Дізнатися анотацію курсу буде можливо після вибору дисципліни
Дисципліна за вибором
Дізнатися анотацію курсу буде можливо після вибору дисципліни
Підсумкова курсова робота
Анотація оновлюється
Комп’ютерне моделювання наносистем
Блок 1. Моделювання складних систем. Основи методів комп’ютерного моделювання, таких як: молекулярна динаміка, броунівська динаміка, дисипативна частинкова динаміка та Монте-Карло. Ці методи розглядаються та застосовуються до моделювання систем м’якої речовини, що характеризуються нанорозмірними масштабами або ж проявляють властивості, які спричинюються нанорозмірними елементами структури досліджуваної системи.
Математичне моделювання часових рядів та прогностика
Блок 2. Інженерія даних та аналітика у прикладних областях.
Математичні моделі термомеханіки
Блок 3. Обчислювальна механіка
Просторове моделювання екологічних процесів
Блок 1. Моделювання складних систем. Вивчення загальних принципів просторового моделювання екологічних процесів на місцевому, регіональному, національному та глобальному рівнях; загальних принципів побудови геоінформаційних систем для просторового моделювання екологічних процесів; засад побудови і використання для просторового моделювання хмарної технології Google Earth Engine, геоінформаційних систем MapInfo Professional, ArcGIS, Saga, Quantum GIS; принципів реалізації обчислювальних експериментів з просторового моделювання екологічних процесів; методів аналізу невизначеності результатів математичного моделювання екологічних процесів; методів візуалізації та інтерпретації результатів просторового моделювання; підходів до верифікації результатів просторового моделювання.
Ціноутворення деривативів та арбітраж
Блок 2. Інженерія даних та аналітика у прикладних областях.
Математичні моделі в механіці деформівного твердого тіла
Блок 3. Обчислювальна механіка
Чисельні методи математичної фізики
Блок 1. Моделювання складних систем. Викладення важливих засад побудови та аналізу найважливіших чисельних методів розв’язування рівнянь у частинних похідних, які є теоретичним фундаментом математичного моделювання з проблем фізики, механіки суцільного середовища, охорони довкілля тощо.
Фінансовий менеджмент
Блок 2. Моделювання фінансово-економічних систем
Обернені задачі термомеханіки та методи їх дослідження
Блок 3. Обчислювальна механіка
Практика за темою магістерської кваліфікаційної роботи
Виконання магістерської кваліфікаційної роботи
Захист магістерської кваліфікаційної роботи
Останні новини:
Переглянути всі новини