Фізичне виховання (факультатив), частина 1
Іноземна мова за професійним спрямуванням, частина 1
Історія державності та культури України
Анотація оновлюється
Алгебра і геометрія
Матриці та визначники. Крамерові системи рівнянь. Векторна алгебра. Прямі та площини. Криві та поверхні другого порядку. Многочлени.
Математичний аналіз, частина1
Елементи теорії множин. Дійсні числа. Числові послідовності та їх властивості. Границя функції в точці. Неперервні функції. Диференціальне числення функції однієї змінної. Формули Тейлора та Маклорена.
Алгоритми та програмування, частина 1
Ознайомлення із сучасним станом розвитку алгоритмічних мов та методами побудови алгоритмів і розробки програмного забезпечення (мови С та С++) на основі парадигми процедурного програмування для аналізу та дослідження науково-технічних та математичних проблем.
Фізичне виховання (факультатив), частина 2
Іноземна мова за професійним спрямуванням, частина 2
Українська мова (за професійним спрямуванням)
Алгебраїчні структури
Лінійні простори. Лінійні системи загального вигляду. Лінійні перетворення лінійних просторів. Білінійні та квадратичні форми. Основні поняття теорії груп. Кільця. Поля.
Математичний аналіз, частина 2
Невизначений інтеграл. Визначений інтеграл. Невластиві інтеграли. Числові ряди з невід’ємними членами. Числові ряди з членами довільних знаків. Функціональні послідовності та ряди.
Алгоритми та програмування, частина 2
Основи об’єктно-орієнтованого програмування (на C/C++). Стандартні потоки (на C/C++). Основи STL (на C/C++). Основи C# та платформа .NET. Основи UML. Патерни проектування. Інші платформи і мови для ООП.
Дискретна математика
Анотація оновлюється...
Іноземна мова за професійним спрямуванням, частина 3
Дисципліна за вибором
Дізнатися анотацію курсу буде можливо після вибору дисципліни
Диференціальні рівняння
Зміст навчального модуля: Звичайні диференціального рівняння першого порядку, нормальні системи диференціальних рівнянь, диференціальні рівняння вищих порядків, лінійні системи диференціальних рівнянь зі змінними та сталими коефіцієнтами, динамічні системи їх перші інтеграли та траекторії, стійкість за Ляпуновим розв’язків, асимтотична стійкість, метод рядів розв’язування диференціальних рівнянь другого порядку зі змінними коефіцієнтами, крайові задачі, функція Гріна, диференціальні рівняння з частинними похідними першого порядку, поняття характеристик, задача Коші. В результаті вивчення курсу студент повинен знати основні типи диференціальних рівнянь та методи їх розв’язування, досліджувати коректну розв’язність задачі Коші, стійкість розв’язку, будувати функцію Гріна для найпростіших крайових задач, розв’язувати лінійні рівняння з частинними похідними першого порядку.
Математичний аналіз, частина 3
Диференціальне числення функцій багатьох змінних. Кратні та криволінійні інтеграли. Поверхневі інтеграли. Векторний аналіз, формули Стокса та Гаусса-Остроградського. Ряди Фур’є. Перетворення Фур’є.
Об'єктно-орієнтоване програмування та проєктування
Анотація оновлюється...
Комп’ютерний інструментарій математичного моделювання
Використання функціональних можливостей пакетів програм Maple та Scilab для розв’язування алгебраїчних рівнянь та систем, наближення функцій та експериментальних даних, обчислення інтегралів, знаходження розв’язків задачі Коші та крайових здач для звичайних диференціальних рівнянь, візуалізації отриманих результатів.
Програмування Web-додатків, частина 1
Вивчення основ сучасних інтернет технологій, їх практичного використання та особливостей застосування під час реалізації інтернет проектів та Web-додатків, практичне опанування сучасних засобів формування розмітки Web-сторінок, зокрема, основ Bootstrap, Javascript, JQuery, TypeScript.
Філософія
Функціональний аналіз
Метричні простори. Теорія міри та інтеграл Лебега. Лінійні нормовані простори. Гільбертові простори. Лінійні функціонали. Спряжені простори. Лінійні оператори.
Теорія ймовірності
Анотація оновлюється...
Бази даних
Анотація оновлюється
Комплексний аналіз
Комплексні числа. Комплексна площина та її топологія. Числові послідовності в комплексній області. Функції комплексної змінної. Диференційованість функції комплексної змінної. Умови Коші-Рімана. Аналітичні функції та їх властивості. Інтеграл у комплексній площині. Ряди аналітичних функцій. Теорія лишків та її застосування.
Системне та мережеве програмування
Анотація оновлюється
Варіаційне числення та моделювання фізичних процесів, частина 1
Анотація оновлюється
Програмування Web-додатків, частина 2
Анотація оновлюється...
Основи охорони праці та безпека життєдіяльності
Математична статистика
Анотація оновлюється...
Методи оптимізації
Курс лекцій “Методи оптимізації” присвячений проблемі оптимізації структури і функціонування великих організаційно-управлінських систем. Курс лекцій складається з таких розділів: лінійне програмування, елементи теорії двоїстості, транспортна задача, дискретне програмування, елементи нелінійного програмування.
Рівняння математичної фізики
Курс присвячений ознайомленню студентів із методами побудови математичних моделей різних фізичних процесів, теорією таких моделей та оволодінню основними методами їх аналізу та розв’язування.
Дисципліна за вибором
Дізнатися анотацію курсу буде можливо після вибору дисципліни
Варіаційне числення та моделювання фізичних процесів, частина 1
Анотація оновлюється
Хмарні технології та обчислення
Охоплює технології для роботи з хмарними рішеннями.
Інтелектуальна власність та ІТ-право
Поняття права інтелектуальної власності та ІТ-права. Суб’єкти права інтелектуальної власності та ІТ-права. Об’єкти авторського права та суміжних прав. Об’єкти промислової власності. Охорона авторських і суміжних прав в цифровому середовищі. Захист та охорона права інтелектуальної власності. Охорона прав на комерційні позначення в мережі Інтернет. Договірні зобов’язання у цифровому середовищі.
Методи регресійного аналізу та їх застосування
Охоплює методи лінійного та нелінійного регресійного аналізу, побудову та дослідження регресійних моделей, які використовуються для дослідження експерименту, та засоби практичної побудови регресійних моделей із використанням комп'ютерних технологій.
Нейронні мережі
Розглядаються основні поняття та методи сучасної теорії штучних нейронних мереж (типи штучних нейронних мереж, їх архітектури та алгоритми навчання, функції активації нейронів, методи оптимізації, а також застосування еволюційних алгоритмів та Reinforcement Learning в задачах синтезу штучних нейронних мереж).
Чисельні методи, частина 1
Чисельне розв’язування систем лінійних алгебраїчних рівнянь (прямі та ітераційні методи], дослідження збіжності ітераційних методів; методи розв’язування нелінійних рівнянь та систем нелінійних рівнянь (ділення навпіл, послідовних наближень, Ньютона, січних); наближення функцій та чисельне диференціювання; чисельне інтегрування (квадратурні формули Ньютона-Котеса, квадратурні формули Гауса), оцінка похибки квадратурних формул.
Крос-платформне програмування
Платформна незалежність програмного забезпечення. Основи технологій кросплатформного програмування на мові Java. Програмне забезпечення для мобільних пристроїв. Багатопотокове та мережеве програмування
Інтегральні перетворення та інтегральні рівняння
Анотація оновлюється
Контейнеризація та оркестрація
Анотація оновлюється
Методи оптимізації (курсова робота)
Методи розв’язування задач лінійного та нелінійного програмування (метод Фібоначі, метод золотого перерізу, алгоритм Форда-Фалкерсона). Побудова математичних моделей транспортних задач у сітковій формі (метод потенціалів на сітці). Задачі з булевими змінними (угорський метод, задача про кільцевий маршрут). Динамічне програмування. Елементи варіаційного числення: варіаційні задачі у параметричній формі; n-вимірні варіаційні задачі; зв’язок задач оптимального керування із задачами варіаційного числення.
Крос-платформне програмування (курсова робота)
Кросплатформеність – здатність програмного забезпечення працювати більш, ніж на одній апаратній платформі і (або) операційній системі. Забезпечується завдяки використанню високорівневих мов програмування, середовищ розробки і виконання, що підтримують умовну компіляцію, компоновку і виконання коду для різних платформ. Типовим прикладом є програмне забезпечення, призначене для роботи в операційних системах Linux і Windows одночасно. Здійснюється реалізацією одних і тих же функцій для кожної операційної системи окремо. Кросплатформеними можна назвати більшість сучасних високорівневих мов програмування. Саме, C, С ++, Java – кросплатформені мови на рівні компіляції, тобто для цих мов є компілятори під різні платформи. Це дозволяє – при належній якості коду – не переписувати основний двигун програми, змінюються лише особливі системозалежні частини. Не менш важливі для платформ є стандартизовані бібліотеки середовища виконання. Зокрема, стандартом стала бібліотека мови Сі. З великих кроссплатформенних бібліотек – Qt, GTK +, FLTK, STL, Boost, OpenGL, SDL, OpenAL, OpenCL. Одним з останніх прикладів кросплатформених систем є новий реліз .NET Core. Він працює на Windows, OS X і кількох дистрибутивах Linux. Він також підтримує різні архітектури процесора.
Чисельні методи, частина 2
Курс знайомить студентів з чисельними методами розв’язування систем звичайних диференціальних рівнянь, в тому числі жорстких систем диференціальних рівнянь та особливостями їх програмної реалізації, чисельним розв’язуванням крайових задач для ЗДР та розробці відповідного математичного та програмного забезпечення на ЕОМ.
Дослідження операцій
Формалізація і основні принципи ДО. Оцінка ефективності стратегій. Оптимальні стратегії. Основні поняття теорії ігор. Принцип оптимальності у антагоністичних іграх. Матричні ігри. Нескінченні антагоністичні ігри.
Алгоритми захисту інформації в інформаційних мережах
Основні методи криптографії, математичні засади захисту інформації при використанні сучасних криптографічних систем, алгоритмами реалізації основних методів захисту інформації, обчислювальна складність криптографічних алгоритмів, засади побудови криптографічних систем, принципами реалізації сучасних криптографічних протоколів.
Випадкові процеси
Анотація оновлюється...
Надвеликі бази даних
Охоплює технології роботи з великими об’ємами інформації з використанням бізнес аналітики і Big Data.
Основи теорії автоматів
Анотація оновлюється...
Засоби аналізу та візуалізація даних
Анотація оновлюється...
Узагальнені та спеціальні функції
Анотація оновлюється...
Математичні основи цифрової обробки сигналів
Розглядаються основи розуміння сучасних підходів до побудови і використання математичних методів передачі і опрацювання цифрової інформації, основи теорії цифрової обробки сигналів, застосування перетворення Фур’є та інших підходів для обробки, фільтрації, перетворення і передавання цифрової інформації, їх застосування при створенні апаратного і програмного забезпечення, що виконує функції цифрової обробки сигналів.
Методи штучного інтелекту
Анотація оновлюється
Курсова робота за дисципліною спеціальності (курсова робота)
Анотація оновлюється...
Практика за темою бакалаврської кваліфікаційної роботи
Анотація оновлюється...
Виконання бакалаврської кваліфікаційної роботи
Анотація оновлюється...
Захист бакалаврської кваліфікаційної роботи
Анотація оновлюється...
Метод скінченних елементів
Анотація оновлюється
Архітектура комп’ютерів та операційні системи
Вивчення особливостей архітектури сучасних обчислювальних систем, процесорів, комп’ютерної периферії та їх взаємодії; розуміння основних тенденцій розвитку та фундаментальні принципи функціонування комп’ютерних систем, архітектурні принципи побудови та функціонування операційних систем, передавання даних в комп’ютерних системах та керування доступом, ознайомлення з сучасними операційними системами.
Математичне моделювання систем в умовах невизначеності
Невизначеності та способи їх опису. Метод Монте-Карло і моделювання випадкових величин. Інтервальні невизначеності та їх опис. Нечіткі множини та їх опис. Нечітко-множинне моделювання.
Квантова інформація
Анотація оновлюється
Останні новини:
Переглянути всі новини