Абітурієнтам

am_oldlogo

Шановні абітурієнти!

Долучайтесь до інтелектуальної спільноти Львівської політехніки!

Кафедра прикладної математики Національного університету «Львівська політехніка» та глобальна ІТ-компанія SoftServe запрошують Вас на навчання за освітньо-науковими програмами спеціальності 113 «Прикладна математика»:

  • “Прикладна математика та інформатика” (ліцензійний обсяг: 100, обсяг державного замовлення: 60)
    https://lpnu.ua/pm
  • “Фінансовий інжиніринг” (ліцензійний обсяг: 30, обсяг державного замовлення: 19)
    https://lpnu.ua/pm

Повідомляємо також, що кафедра прикладної математики співпрацює із глобальною ІТ-компанією SoftServe в рамках програми дуальної освіти
https://bit.ly/3PgGCeR

За всіма важливими новинами про життя кафедри Ви можете стежити на офіційному телеграм-каналі «Прикладна математика», а також YouTube-каналі

Карта курсів освітньо-професійної програми “Прикладна математика та інформатика”

Карта курсів ПМ

Карта курсів освітньо-професійної програми “Фінансовий інжиніринг”

image

Структурно логічна схема освітньо-професійної-програми “Фінансовий інжиніринг”

Блок 0100

Інститут прикладної математики та фундаментальних наук розпочинає набір абітурієнтів на навчання з елементами дуальної освіти — у рамках освітньої програми “Прикладна математика та інформатика”

Студенти, що навчаються на освітній програмі «Прикладна математика» з елементами дуальної освіти поєднують своє навчання з практичною підготовкою в компанії «SoftServe» де зайняття проводять експерти в ІТ-галузі. Також студенти мають змогу працювати з реальними проектами, робота над якими буде зарахована їм як кредити навчання в Університеті.

З третього курсу студентам, що навчаються на програмі пропонується офіційне працевлаштування в компанії «SoftServe», що дає змогу ефективно поєднувати навчання та роботу.

Як це поєднувати таски на роботі з балами в універі?? Розповісти про це може лише людина, яка пройшла цей шлях. ?Ділимось інтерв’ю з Максимом Куком — випускником спеціальності з елементами дуальної освіти SoftServe

До переваг програми також додамо: суттєво оновлена матеріальна база – комп’ютерні класи та лабораторії; викладачі-практики, що суміщають викладання з роботою в ІТ-компанії (досвідчені інженери-розробники, керівники проектів, відділів тощо); наявність в учасника програми стажу роботи ще до закінчення навчання та баланс між теорією і практикою у навчанні.

Дізнавайтесь більше про шлях студента з дуальною освітою ? https://hubs.ly/Q01dwR7M0

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:

Facebook: Кафедра ПМ НУ Львівська політехніка | Facebook

Вмикай запис «Дня відкритих дверей» та дізнавайся більше про особливості навчання на омріяній спеціальності. День відкритих дверей

Подача документів

Заяви на вступ подаються в електронному вигляді. Для цього вступник повинен зареєструватись на веб-сайті. Прийом документів відбуватиметься в електронному вигляді з 29 липня 2022 р. по 23 серпня 2022 р. (до 8 серпня для вступників на контракт без НМТ)

Електронну заяву подають вступники, які хочуть взяти участь у конкурсному відборі та не мають підстав для особливих умов вступу, визначених Умовами прийому та Правилами прийому до вищого навчального закладу. Прізвище, ім’я, і по батькові вступника у документі про освіту повинні збігатись із прізвищем, ім’ям, по батькові вступника в документі, що засвідчує особу. Для тих, хто вступає на основі повної загальної середньої освіти, особисті дані повинні збігатися з інформацією у сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання.

Не забудьте поставити 1 пріоритет при подачі заяви.

Детальніше про правила вступу в Національний університет “Львівська політехніка” за посиланням

Приймальна комісія:

м. Львів, вул. Степана Бандери, 12; Головний корпус НУ “ЛП”, к.101

Номери телефонів:

+38 (032) 258-25-37

+38 (032) 258-22-65