Віталій Кінах

Студент третього курсу кафедри прикладної математики Віталій Кінах (група ПМ-33) став переможцем 76-ї студентської науково-технічної конференції Університету, яка проводилася впродовж жовтня 2018 року. Його доповідь було присвячено використанню Open Street Map для аналізу зміщень глобальних даних про емісії парникових газів на основі даних нічної освітленості.

Віталій займається науковою роботою з перших днів навчання в Університеті. Його науковий напрям – використання хмарної платформи Google Earth Engine для просторового аналізу емісій парникових газів та вирішення інших екологічних задач. Тож не дивно, що у нього уже 7 наукових публікацій, у тому числі дві статті опубліковано у журналах видавництва Springer.

Віталій став одним із 30 переможців міжнародного конкурсу, які 4-18 вересня 2018 року взяли участь у літній навчальній конференції для студентів SAIL Summer Conference 2018, присвяченій питанням сталого розвитку, яка проходила на борту вітрильника «Фредерик Шопен», що плив за маршрутом Szczecin (Poland) – Visby (Sweden) – Stavanger (Norway). lp.edu.ua/news
Нещодавно він виступив з доповіддю у Харкові на Personal Democracy Forum Ukraine 2018. epf.org.pl