Доцент кафедри ПМ Владислав Алєксєєв взяв участь у роботі конференції “ECAI`2019”

В університеті міста Пітешті, Румунія, на факультеті електроніки, зв’язку та комп’ютерних наук з 27 по 29 червня 2019 року відбулася 11-та Міжнародна конференція “Electronics, Computers and Artificial Intelligence” (ECAI`2019), що традиційно проводиться під егідою IEEE.

Матеріали конференції індексуються у міжнародних науково-метричних базах IEEE, а також Scopus та Web of Science (Web of Knowledge).

Серед учасників конференції були присутні науковці з університетів та з академії наук Румунії, а також гості з Франції, Німеччини, Португалії, Греції, США, Китаю, Індії, Турції, Росії, Пакістану, Іраку, Алжиру, Марокко, Єгипту, Малайзії, Таїланду, Саудівської Аравії, Йорданії.

Єдиним представником від України на цій конференції був доцент кафедри прикладної математики Владислав Алєксєєв, який виступив на із доповіддю на тему “Artificial Locust Swarm Routing Algorithm: Decision Making in Path Search Problem”. Посеред наукової дискусії щодо цікавих проблем штучного інтелекту та його сучасних прикладних застосувань однією із актуальних тем була доповідь учасника з Калфорнії, США, щодо застосування систем штучного інтелекту для розв’язання проблеми виявлення плагіату у наукових працях і достовірного визначення права першості у публікації результатів наукових досліджень.

Веб-сайт конференції: http://ecai.ro/

Share using Facebook