Студенти ПМ-21 здобули перемогу у категорії CaseStudy

pm-21

Команда-переможець локального етапу EBEC, що проходив у політехніці взимку, знову здобула перемогу у категорії CaseStudy вже на Всеукраїнському етапі змагань. 4 дні напруженої боротьби, що проходили у Києві, далися Natural Selection непросто. Більшість суперників були з 5-6 курсів, мали досвід у змаганнях такого типу. Але, як виявилось, кафедра прикладної математики має свої приховані таланти. Студенти групи ПМ-21 Галкіна Уляна, Роман Євген-Сергій, Дацків Андрій та Максим Філіпов змогли відстояти честь Львівської Політехніки, а вже в серпні будуть представляти Україну на Європейському фінальному етапі змагань. Нагадуємо, що EBEC (Європейські інженерні змагання BEST) — це щорічні інженерні змагання, які проводить міжнародна студентська організація Board of European Students of Technology (BEST). EBEC проходить у 32 країнах і дає студентам можливість випробувати себе у вирішенні теоретичної чи практичної задачі. До змагань запрошуються студенти усіх інженерних спеціальностей, оскільки сформувавши команду з чотирьох учасників вони повинні вирішити міждисциплінарне завдання у категорії Team Design або у категорії Case Study.