зустріч для студентів з керівників кількох ІТ-компаній

Вчора, 24.09.2018, відбулася лекція-зустріч для студентів кафедри прикладної математики від засновників і керівників кількох ІТ-компаній Львова: Yaroslav Lyubinets (SoftServe), Andriy Skoropad (Perfectial) та Taras Voytovych (Teamvoy). Особливо приємно відзначити, що усі запрошені гості мають безпосереднє відношення до кафедри ПМ. Так, наприклад, Ярослав Любінець тривалий час був доцентом кафедри і особисто долучився до виховання багатьох поколінь фахівців, чимало з яких стали його колегами у корпорації СофтСерв. Наші інші двоє гостей, Андрій Скоропад та Тарас Войтович є випускниками нашої кафедри, 2000 та 2006 років відповідно. У ході зустрічі Андрій також розповів, що його партнер і співзасновник Ivan Kohut також є випускником кафедри ПМ 2003 року, і багато випускників різних років стали співробітниками компанії Perfectial. Тарас Войтович у своєму виступі згадав, що також став роботодавцем для випускників рідної кафедри, і відзначив, що чимало його одногрупників і однокурсників стали успішними IT-фахівцями світового рівня, а деякі з них працювали і працюють у провідних світових компаніях, таких як Facebook, Amazon, Google та інших.

У ході обговорень гості часто згадували про важливість набуття за час навчання в університеті не лише міцних фундаментальних знань, що мають бути покладені в основу майбутньої професійної діяльності, але й обов’язковість вивчення на рівні не гірше B2 іноземних мов, зокрема, англійської, та набуття т.зв. soft skills та розвиток у собі про-активності через активну участь у громадських організаціях, зокрема, міжнародних студентських об’єднаннях, яких чимало функціонує у Львівській політехніці. Чималий акцент було зроблено саме на розвиток особистісних якостей у студентів, прагнення до саморозвитку та виявлення наполегливості й ініціативності у цьому процесі, неприйнятність “очікувальної” позиції в умовах динамічного й швидкозмінного сучасного світу.

Завідувач кафедри, Петро Петрович Костробій, від імені колективу кафедри та студентства подякував гостям за їх всебічну підтримку та активну участь у навчальному процесі, підтримку у модернізації навчальних курсів та адаптації їх до вимог сучасної IT-індустрії, та висловив побажання до подальшого розвитку такої плідної співпраці.

P.S. Нажаль, через термінове відрядження на зустрічі не зміг бути присутнім Nazar Mykytyn (RedTag).1 2