ВІдбувся день відкритих дверей

19 травня 2018 року відбувся день відкритих дверей кафедри «Прикладної математики».

Перед присутніми майбутніми абітурієнтами виступили:

  • Петро Петрович Костробій– завідувач кафедри ПМ професор;

11

Розповів про спеціальність 113 Прикладна математика, її спеціалізації та особливості навчання; про кафедру ПМ, її професорсько-викладацький склад та перспективи розвитку.

  • Ярослав Любінець(SoftServe, голова ради директорів та співзасновник) – багаторічний доцент кафедри ПМ, що виховав не одне покоління випускників, багато з яких стали його колегами по роботі у корпорації SoftServe, зокрема вже й на керівних посадах, як Олександр ЧубайІрина Сліпченко та багато інших.

 

12

 

  • Андрій Скоропад(PerfectialCEO та співзасновник) – випускник кафедри ПМ, що заснував власну компанію разом із іншим нашим випускником, Іваном Когутом, та згодом вони створили чимало робочих місць у своєму дружньому колективі для багатьох наших випускників.

 

13

 

  • Назар Микитин(RedTag LTD, директор і засновник) – випускник 2012 року, що розпочав власну справу і створив компанію, кожен дев’ятий працівник якої – випускник кафедри ПМ.

 

 

14

Розповіли про ринок ІТ-технологій в Україні і Львові, про потреби ІТ-компаній у випускниках кафедри ПМ для розробки наукоємного програмного продукту.

15 16